Turniej układania puzzli

Jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku, choć w nieco innych okolicznościach, turniej układania puzzli okazał się niezwykle emocjonującą rozrywką i zgromadził wśród naszych przedszkolaków prawdziwych pasjonatów układanek. Mamy nadzieję, że nasza propozycja mogła być również ciekawą formą spędzania czasu wolnego dla całej rodziny. Warto układać puzzle, ponieważ ćwiczą pamięć i wytrwałość, uczą, wzbogacają poczucie wartości, rozwijają wyobraźnię i sprawność manualną, a także przygotowują do nauki czytania i pisania. Dziękujemy wszystkim dzieciom – od maluszka do starszaka – za zaangażowanie i zapał, a rodzicom za przesłane zdjęcia. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku!

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *