Czytanki-kołysanki dla najmłodszych

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z majowej oferty dla najmłodszych, zaproponowanej przez Teatr Maska. W związku z obecną sytuacją teatr przeniósł swoje działania artystyczne do Internetu. Ruszył cykl “Teatr Mask@ w sieci”. Znaleźć tam mogą Państwo krótkie słuchowiska, czytane przez wybranych aktorów Teatru Maska, ciekawe ćwiczenia oraz warsztaty. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z proponowanej oferty. Premiery słuchowisk odbywają się na Facebooku oraz na teatralnym kanale w serwisie YouTube.

Oto kilka słuchowisk dla najmłodszych:

1. “Wnukochwilki” cz1. Maciej Sieklucki, czyta Jadwiga Domka 

2. “Wnukochwilki” cz2. Maciej Sieklucki, czyta Jadwiga Domka 

3. “Kołyszę kołyskę” czyta Ewa Mrówczyńska, autor nieznany, “Kołysanki” Wydawnictwo Dreams 

Teatr w domu – czyli jak w prosty sposób zrobić kukiełkę oraz lalkę muppetową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *