Przytulanie dziecka ma potężną moc

Powodów, dla których warto przytulić dziecko, jest mnóstwo. Przytulanie jest nie tylko przyjemne, ale też zdrowe i potrzebne. Przytulając dziecko, dajemy mu poczucie bezpieczeństwa, wsparcie. Bardzo często nasze uściski to lek na wszelkie dolegliwości: rozbite kolano, ból brzucha czy kłótnię z koleżanką. Efekty przytulania są większe, niż może się wydawać. Dlatego nasze przedszkole postanowiło przyłączyć się do kampanii społecznej, której misją jest uświadomienie roli przytulania.

Aby przyłączyć się do akcji, należy:
1. Napisać na kartce #przytuldziecko.
2. Zrobić sobie zdjęcie z kartką (jeśli Państwo chcą, można uwiecznić przytulasa z dzieckiem; na zdjęciu nie musi być widoczna cała twarz).
3. Wstawić zdjęcie na Facebooku i oznaczyć profil kampanii, tak aby można je było udostępnić (jeśli nie maja Państwo platformy społecznościowej, można wysłać je na maila mocno@przytuldziecko.pl).

Więcej informacji na temat kampanii znajdą Państwo na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *