Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, ma także przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkolaki również uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień. Dzieci zaproszone zostały do wspólnej zabawy, brały udział w konkursach, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, balonów, tunelu. Zabawy miały miejsce w salach oraz przedszkolnym ogrodzie. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej atmosferze.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *