Technikoludek czyli przedszkolak w świecie technologii

W bieżącym roku szkolnym grupa V – “Misie” realizuje projekt edukacyjny „Technikoludek, czyli przedszkolak w świecie technologii”. Celem głównym projektu jest kształcenie umiejętności korzystania przez dzieci z nowoczesnych technologii, a także rozwijanie kompetencji kluczowych poprzez wprowadzenie maluchów w świat technologii. W ramach realizacji zadań projektu, zamieszczamy ciekawe informacje i artykuły na temat wpływu technologii na zdrowie i rozwój dziecka. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z materiałami.

NIE ZGUB DZIECKA W SIECI

MAMA, TATA, TABLET

KONTROLOWANIE AKTYWNOŚCI W SIECI

DOMOWE ZASADY EKRANOWE

ZABAWA W INTERNET

ZABAWA W INTERNET

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *