Konkurs „Totus Tuus”

W związku z obchodzonym XX Dniem Papieskim, w naszej szkole odbędzie się konkurs „Totus Tuus”. Uczniowie klas I-IV, aby wziąć udział w konkursie, muszą przygotować plakat prezentujący miejsce – związane z Janem Pawłem II lub świętymi beatyfikowanymi albo kanonizowanymi przez papieża-Polaka – znajdujące się na terenie Miasta Rzeszowa. Uczniowie klas V-VIII mają za zadanie przygotować filmik, trwający maksymalnie 3 minuty, prezentujący miejsce związane z Janem Pawłem II lub Rzeszowskim Szlakiem Świętych. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody!

Szczegółowe informacje można uzyskać w regulaminie konkursu lub katechetów. Wszystkich zapraszamy do udziału.

Regulamin konkursu „Totus Tuus”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *