Dzień Uśmiechu

Początkiem października obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. Bez względu na to, czy uśmiechamy się często, czy sporadycznie, uśmiech towarzyszy nam każdego dnia. Śmiech rozluźnia i odstresowuje, ponadto stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. W przedszkolu codziennie jest moc zabawnych sytuacji i uśmiechów. By uczcić ten wyjątkowy dzień, przedszkolaki z grupy “Żabki” postanowiły podzielić się swoimi uśmiechniętymi minkami i pozytywną energią ze wszystkimi przedszkolakami, pracownikami przedszkola oraz rodzicami. Przesyłamy szczyptę magii, która wywoła uśmiech na twarzach podczas codziennych czynności. ŚMIEJMY SIĘ – ŚMIECH TO ZDROWIE!

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *