Jesienią góry są najszczersze

Aleksandra Czyżowska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Jesienią góry są najszczersze”. 10 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w Wojewódzkim Konkursie “Jesienią góry są najszczersze”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Rzeszowie oraz stowarzyszenie „Natchnieni Bieszczadem”. Jednym z trzech laureatów, w kategorii prace plastyczne, została uczennica klasy 6c, Aleksandra Czyżowska. Konkurs był organizowany pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej. W konkursie wzięły również udział: Martyna Górniak (kl. VIc), Kamila Gogola (kl. VIb), Emilia Karwat (kl. VIb), Olivia Jędrzejczyk (kl. VIIa) oraz Nina Dunin-Mugler (klasa VIIb). Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Romualda Różańskiego.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *